Villa Benito
| Wi-Fi WiFi | Sportactiviteiten Tennisveld Golfbaan Paardrijden Windsurfen Duiken Snorkelen Visserij Fietsen Wandelen | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Villa Benito NEVIS heeft een capaciteit van 4 gasten en ligt op ongeveer 1 km van belangrijke culturele bezienswaardigheden zoals Jewish Cemetery. Het vakantiehuis biedt gasten draadloos internet en privéparkeren, en ligt binnen 2 km van Pinney's Beach.
De Montpelier House is hiervandaan gesitueerd. Tot de nabijgelegen religieuze bezienswaardigheden behoort Charlestown Methodist Church, op circa 1,1 km afstand. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan Memorial Square, gelegen ervandaan.
De villa kijkt uit over de berg. De woning beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Handdoeken zorgen ook voor een comfortabele ervaring.
Een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei is aanwezig in de 2-slaapkamer villa, zodat gasten zelf kunnen koken. De 111 m² Villa Benito ligt op 5 km van de luchthaven Nevis.
- Locale bezienswaardigheiden
- Kingdom Hall807 km
- Nelson Museum1418 km
- Church of Christ1168 km
- Seventh-Day Adventist Church Charlestown1455 km
- Shiloh Baptist Church1224 km
- Hamilton Estate1102 km
- Nevis Cultural Complex1467 km
- Spanish Pentecostal Church1341 km
- Luchthavens
- Nevis Luchthaven11 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Windsurfen
- Duiken
- Snorkelen
- Wandelen
- Paardrijden
- Fietsen
- Tennisveld
- Golfbaan
- Visserij
Diensten
- Autoverhuur
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- CD-speler
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe kunnen we vanaf het vliegveld naar Villa Benito komen?
Gasten van Villa Benito kunnen autoservice aanvragen. - ❓
Hoe ver is Nevis van Villa Benito?
Er is een 5 km afstand tussen Nevis en Villa Benito. - ❓
Hoeveel kost het om Villa Benito te boeken?
De gemiddelde prijs in Villa Benito is $135. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Villa Benito?
Villa Benito beschikt over een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk Pinney's Beach en de Montpelier House bereiken, die respectievelijk binnen 2 km van de accommodatie en op 2,1 km afstand liggen.